lackiconsultinglogowhite

Elementarz antystresowy

Odzyskaj balans i zbuduj w sobie spokój

Dzięki temu ebookowi:

ten ebook da Ci:

Natychmiastowe efekty

Jeśli z zaangażowaniem wykonujesz wszystkie ćwiczenia, na efekty nie będziesz musiał czekać. Owoce swojej pracy zaczniesz zbierać jeszcze zanim skończysz ebook.

angażującą praktykę

Ebook został stworzony przez doświadczonego w swojej dziedzinie eksperta. Znajdziesz tam mnóstwo praktycznych ćwiczeń, które przynoszą efekt zaraz po zastosowaniu.

zmianę małymi krokami

U podstaw każdego produktu leży metoda małych kroków. Nawet największe pałace są budowane po cegiełce. Nasze ćwiczenia są proste. Zero skomplikowanych teorii.

30 dniowa Gwarancja satysfakcji!

Jeżeli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że ebook nie był warty swojej ceny – zwrócimy Ci pieniądze. Bez zadawania pytań, bez skomplikowanych procesów.

"Bardzo fajny ebook. Dużo ćwiczeń i techniki relaksacyjnych. Bardzo sympatycznie napisany. Z pewnością wiele poznanych metod radzenia sobie ze stresem wykorzystam w życiu i pracy!"
Joanna L.

o Autorze

Antoni Łącki

Antoni Łącki jest trenerem umiejętności miękkich, jego specjalizacja to efektywność i skuteczna komunikacja. Jest twórcą kursu online “Zapanuj nad STRESEM”, pomagającego wykorzystywać pozytywny potencjał stresu oraz zwiększać naszą tolerancje na niego. Pomógł setkom osób podczas szkoleń zamkniętych oraz otwartych w realizacji ich celów, zwiększeniu poczucia własnej wartości, poprawienia efektywności i założeniu biznesu.

"Stres jest jak nóż. Ma zarówno pozytywny jak i negatywny potencjał. Może zrobić nam krzywdę, ale może też być bardzo przydatny. Jeżeli nie przejmiemy nad nim kontroli, tak jak nóż może nas mocno poranić."

elementarz antystresowy

sprawdzone sposoby na zredukowanie stresu i przywrócenie psychicznej równowagi

Weź ebook na próbę!

Jeżeli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że nie był on warty swojej ceny, zwrócimy Ci pieniądze.