Okladka ebooka Swiadomy Sen w Pigulce

Promocja wygasła!
Dalej możesz nabyć e-book, jednak w regularnej cenie.

Naucz się śnić świadomie i wykorzystaj niepowtarzalne możliwości, które daje Ci bezpośrednio dostęp do Twojej podświadomości.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z EBOOKA?

OPINIE O E-BOOKU:

"Jak już zaczęłam czytać to nie mogłam przestać! Genialnie opisane metody na świadomy sen oraz ogólną poprawę jakości snu."
Marta Zakrzewska
"Twój e-book jest świetny i dla początkujących i dla profesjonalistów."
Daniel Zielonka

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Ebook: Świadomy sen w pigułce  × 1 67,65 (z VAT)
Kwota 67,65 (z VAT)
Łącznie 67,65 (zawiera 12,65 VAT)
 • Administratorem danych osobowych jest mElements S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-850 przy ul. Prostej 18   Dowiedz się więcej
  Dane osobowe podane przez Kupującego zostaną wykorzystane przez mElements S.A.w celu realizacji transakcji płatniczej.
  Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych przez mElements S.A. jest umowa o świadczenie usługi „Integratora Płatności „Paynow””.
  Dane osobowe mogą być udostępniane następującym podmiotom:
  • instytucji upoważnionych do przetwarzania danych, w ramach nadzoru nad mElements S.A. np. KNF, UOKiK;
  • podmiotom, którym powierzamy przetwarzanie danych przy wykonywaniu usług na naszą rzecz.
  Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 5 lat po rozwiązaniu umowy przez którąś ze stron (na wypadek sporu sądowego). Po upływie powyższych okresów, mElements zanonimizuje dane osobowe.
  Kupujący ma prawo do dostępu i sprostowania swoich danych osobowych, ich przeniesienia, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Kupujący ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w sposób wskazany na stronie uodo.gov.pl . Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności.
  Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez mElements znajdziesz w Polityce prywatności
  Funkcję Inspektora ochrony danych osobowych pełni pracownik mElements S.A, z którym można kontaktować się pod adresem: iod@melements.pl

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

100% Brak ryzyka - 30 dniowa gwarancja satysfakcji

Jeśli ebook nie spełni twoich oczekiwań, napisz na adres kontakt@antonilacki.com i poinformuj nas o tym a zwrócimy Ci 100% twoich pieniędzy.