Sklep - Produkty Online

Wybierz produkty, które pomogą Ci rozwinąć najważniejsze dla Ciebie kompetencje.

Dostępne od zaraz produkty w formie online, otrzymujesz do nich dostęp bezpośrednio po zakupie.

Ten ebook zawiera podstawowe informacje na temat przebiegu sytuacji sytuacji stresowej. Zawiera też ćwiczenia, które pomogą Ci poradzić sobie w sytuacji stresowej jak i po niej.

Akademia Świadomego Snu wróci do sprzedaży jesienią.

Ten kurs dedykowany jest osobom zestresowanym, chcącym nauczyć się jak samodzielnie zarządzać stresem.  Pomoże Ci między innymi:

Ten kurs dedykowany jest osobom chcącym nauczyć sie jak lepiej wywierać wpływ na innych ludzi zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, Przedstawia innowacyjne podejście polegające na dawaniu większej wartości, zamiast stosowaniu śliskich sztuczek. Kurs pomoże Ci między innymi

Szkolenia Stacjonarne oraz
Webinary dla Firm

Organizujemy webinary oraz szkolenia stacjonarne dla firm z zakresu umiejętności menedżerskich oraz szroko pojętych umiejętności miękkich.

Opinie klientów

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Pana Antoniego dla Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, gdzie osobiście go zaprosiłem. Pan Antoni świadczy usługi w sposób należyty oraz dał się poznać jako solidny wykonawca, wywiązujący się dobrze i terminowo z powierzonych obowiązków, nierzadko wybiegających poza zakres określony w zawartej umowie.
Krzysztof J.
Pracownik korporacji
Według mnie to, co wyróżnia Antoniego na tle innych trenerów, to jego naturalność i poczucie humoru. Uważam, że jest to absolutna podstawa do utworzenia głębokiej i twórczej relacji coachingowej. Polecam wszystkim z całego serca.
Jan W.
Psycholog
Nie mając żadnych uwag co do solidności wykonywanych usług oraz lojalności wobec naszej firmy, otwarcie rekomenduję Antoniego Łąckiego jako wyróżniającego się wysokim profesjonalizmem kontrahenta.
Andrzej M.
Przedsiębiorca
Metody szkoleniowe, z których korzysta Pan Antoni pozwalają w łatwy sposób przyswoić nawet trudną wiedzę. Angażowanie uczestników w procesy sprawia, że są one ciekawym i niezapomnianym doświadczeniem.
Milena S.
Przedsiębiorca